חברת אחזקות

חברת אחזקות – מה זה ומה ההבדל בינה לבין חברת ניהול

הנושא של ניהול מבנים גדולים, שיש בהם דיירים רבים, הוא נושא מורכב. גופים וחברות שונים נכנסו בשנים האחרונות לתחום ניהול בניינים על המרכיבים השונים שלו. עם הגורמים כאמור ניתן למנות חברות ניהול מבנים, כמו גם ועדי בתים חיצוניים. לא אחת ניתן למצוא בין המתמודדים על ניהול נכס נדל"ן גם חברת אחזקות המעוניינת לקחת על עצמה את ניהול המבנה והטיפול השוטף בו. מה ההבדלים בין הגופים המסחריים והחברות השונות? מהם היתרונות של חברת אחזקות על פני גופים אחרים? להלן התשובות

חברת אחזקות, חברות ניהול מבנים וההבדלים ביניהן

למעשה, כל החברות השונות העוסקות בניהול נכסים, מציעות את אותם התנאים ואת אותם הפתרונות לדיירים ולבעלים של מבני מגורים או מבנים מסחריים. עם זאת, ישנם הבדלים בין הגופים השונים, בעיקר בדגשים השונים בטיפול במבנה. חברת ניהול אכן שמה דגש על נושא האחזקה של הבניין והטיפול בו, אבל המבט של מנהלי החברה והעובדים בה הוא מבט על, שהמטרה העיקרית שלו היא יצירת הכנסה מהמבנה. חברת אחזקות, לעומת זאת, יוצאת מנקודת מבט אחרת – אחזקת המבנה היא החשובה ביותר ובה מתמקדת כל תשומת הלב של בעלי החברה והעובדים בה.  חברת האחזקה תתמקד ביצירת תוכנית עבודה שנתית ואפילו רב שנתית לטיפול במבנה. החשיבות של תכנון מראש טמונה בעיקר בפיזור ההוצאות והפחתת הנטל מהדיירים במבנה, שהם המממנים העיקריים של השיפוצים. תכנון נכון מאפשר גבייה מסודרת של תשלומים עבור יעדים ידועים מראש, וכאשר מגיע המועד לביצוע העבודה, ישנו תקציב קיים לנושא.

חברת אחזקות והיתרונות שלה

בניין המנוהל באופן עצמאי על ידי הדיירים, בדרך כלל באמצעות ועד הבית, אמור ליצור קשר באופן פרטני עם בעלי מקצוע שונים, בעת שמתעוררת בעיה או תקלה כל שהיא. פניה כזאת עלולה לעלות לא מעט כסף, למי שאינו מתמצא או שאין לו הקשרים הדרושים להביא איש מקצוע איכותי במחיר תחרותי. שתי תקלות בשנה בצנרת, בולעות את כל הכסף שנחסך לכאורה בעקבות הימנעות מפנייה אל חברת אחזקות איכותית. מנגד, פנייה לחברה כזאת אמנם כרוכה בתשלום תקופתי, אבל מסירה מהוועד בבניין את המועקה הכבדה שבמציאת בעל מקצוע בכל תקלה שהיא. בעל מקצוע שאין לו כל מחויבות או זיקה לבניין, יגבה סכומי כסף גבוהים עבור הגעה בשעות לא שגרתיות. חברת אחזקות כשמן כן הן – מבצעות פעולות אחזקה. לרוב, הן לא מעוברות בניהול המבנה מעבר לכך. חסרות כאלה מתאימות לבניין שיש בו דיירים קבועים, שכל מה שהם רוצים הוא לשמור על הבניין שלהם.

אם יש לכם עניין לפנות לקבלת שירותיה הטובים של חברת אחזקות איכותית – זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע המיומנים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים והעדפות שלכם ויתנו לכם הצעת מחיר מותאמת במיוחד אליכם.

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

עיקרי הדברים: